У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:58, 17 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів відкриває двері для представників найбільших ІТ-компаній

Львів відкриває двері для представників найбільших ІТ-компаній thumbnail

Представники найбільших ІТ, інвестиційних та бізнес-компаній зберуться у Львові 26 та 27 червня на Lviv IT Jazz Conference.

Lviv IT Jazz – це нетворкінг-подія C-рівня для ІТ-компаній та інвестиційних фондів. Квиток дає можливість відвідати концерти Alfa Jazz Fest та послухати найвідоміших спікерів. Серед них – виконавчий директор у Soros Fund Management Алекс Фрідлянд, заступник Голови Національного банку України Владислав Рашкован, засновник та керуючий партнер AVentures Capital Андрій Колодюк. У конференції також візьмуть участь міністр освіти і науки Лілія Гриневич, голова Наглядової ради Lviv IT Cluster Андрій Павлів та голова Комітету з ІКТ у ВР Олександр Данченко. Серед модераторів – не менш відомі представники сфери ІТ та бізнесу, серед яких Яніка Меріло, президент UVCA, Павло Шеремета, колишній міністр економіки України, і Андрій Ганкевич, директор зі стратегічного розвитку компанії Eleks.

Конференція охоплюватиме три потоки, присвячені різним аспектам ІТ-бізнесу. Представники міста та уряду говоритимуть про те, як держава може поліпшити ІТ-інфраструктуру і сприяти загальному розвитку сфери. Другий потік об’єднає відомих експертів, щоб обговорити зміни, необхідні для зростання бізнесу, зокрема інфраструктурні та освітні проекти. Основний акцент третього потоку – інвестиційні можливості та налагодження діалогу між інвесторами та ІТ-компаніями.

«Дуже важливо удосконалити середовище та умови ведення бізнесу для технологічних компаній, які вже тут працюють або планують відкривати свої представництва. Конференція допоможе об’єднати гравців технологічного ринку України, аби реалізувати проекти розвитку технологічної інфраструктури Львова. Ми хочемо показати переваги Львова для усіх», – говорить Степан Веселовський, CEO у Lviv IT Cluster, який є організатором заходу.

Подія відбуватиметься в Alfa Jazz Lounge, що на площі Ринок.

Більше інформації про захід та квитки – на сайті Lviv IT Jazz ConferenceВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: