У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:59, 18 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині будуть контролювати бюджети спортивних установ

На Львівщині будуть контролювати бюджети спортивних установ thumbnail

«Працюючи понад 6 років в сфері спорту, я встиг досить добре вивчити проблематику цього питання, і прийшов до дуже сумного висновку: якщо не починати активно діяти вже сьогодні, а саме не створювати дорадчу раду при обласній раді, не здійснювати моніторинг та контроль за використанням бюджетних коштів, буквально за кілька років спорту у Львові не буде!

Яскравий цьому приклад ФСТ "Динамо", при розмірі фінансування у 12 000 000 грн. (лише з обласного бюджету) опалення в залі включають в середині грудня, з 1997 року не закуплено жодної нової штанги, спортсмени не отримують належного фінансування! Мало того, тих, хто наважується проявити активну громадську позицію, керівництво ФСТ "Динамо" починає залякувати, погрожуючи звільненням та закриттям спортивної секції», - Олексій Кучеренко, співініціатор створення громадської ради при Управлінні молоді сім'ї та спорту ЛОДА.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: