У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:12, 20 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відкривають спортзали для військових

У Львові відкривають спортзали для військових thumbnail

У Львові для військових облаштовують спортзали. Таку ініціативу запропонували, а тепер вже втілюють в життя, члени ГО "Союз Ветеранів Десанту" разом з волонтерами "Народної Самооборони" Львівщини.

Перший спортзал відкриють у приміщенні школи №100, що за адресою вул. Величковського, 58. Там, облаштують тренажерний зал. Окрім цього, активісти планують обладнати зал з єдиноборства.

"Аби підтримувати фізичну форму наших військових, тут у мирному Львові, ми вирішили облаштувати для солдат спортзали", – каже керівник ГО «Союз Ветеранів Десанту» Сергій Сень.

Окрім цього керівник «Народної Самооборони» Львівщини? ВалерійВеремчук зазначає, що відвідувати спортзали можуть усі охочі.

"Так наші захисники будуть не лише тренуватися, а й спілкуватися зі школярами, активістами Самооборони та з усіма охочими, яких ми радо запрошуємо відвідувати наші спортзали", – наголосив Валерій Веремчук.

"Народна Самооборона" Львівщини разом з десантниками СВД висловлюють щиру подяку будівельній фірмі "ЕкоДім", яка здійснює облаштування приміщення для спортзалу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: