У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:38, 24 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Трускавці обговорили туристичний розвиток Львівщини

У Трускавці обговорили туристичний розвиток Львівщини thumbnail

Шляхи співробітництва України та Польщі у формуванні туристично-інвестиційної привабливості нашої держави шукали управлінці під час спільного виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму і Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму.

Співпраця України та Польщі у туристичній сфері передбачає впровадження механізмів економічного стимулювання розвитку туризму та рекреації, створення інноваційних проектів, які підвищать конкурентоздатність регіонального туристичного продукту, розбудову об’єктів туристичної та курортної інфраструктури, залучення в Україну заходів та подій міжнародного значення. Для втілення цих завдань необхідні інвестиції та пільгові кредити.

Окрім українських та польських управлінців, участь у засіданні взяли також представники Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Консульства Республіки Польща у Львові, Трускавецької міської ради, Дрогобицької та Старосамбірської районних рад, засновники та директори санаторних, курортних, гірськолижного комплексів, кулінарних арт-проектів та представники компаній туроператорів, представники ГО «Європейська інтеграція України».

Парасковія Дворянин, Перший заступник голови ЛОР закцентувала, що виїзне засідання комісії Верховної Ради в Трускавці – це доказ того, що сила України є в містах і селах.

«Кілька тижнів тому місто Трускавець підписало чотиристоронню угоду з представниками Польщі. Тож це не один крок, а стратегія цього міста. Ми сьогодні багато говоримо про туризм  в загальному, хоча необхідно говорити про індустрію туризму. Це не лише перебирання досвіду, а й вміння креативити, втілювати добрі, сучасні ідеї, подати своє, зберігати українську національну ідентичність, показувати те, чим Україна може пишатись», – зазначила Парасковія Дворянин.

Керівник польської делегації, голова комісії фізичної культури, спорту і туризму Сейму Республіки Польща, Іреніуш Рас висловив свою радість з приводу того, що засідання відбулося саме в Трускавці.

«Ми співпрацюємо вже довгий час, є багато питань, які об’єднують наші країни, які потребують спільного вирішення як зі сторони Польщі, так і зі сторони України. Дуже добре, що ця співпраця стає ще тіснішою, добре, що існує розуміння, і що сторони зацікавлені у вирішенні існуючих проблем, задля того, щоб розвивати туризм, покращувати розвиток регіонів та робити все на ще вищому рівні», – зазначив представник польської сторони.

У результаті засідання Комітет підготував звернення до Кабінету Міністрів України з рекомендацією передбачити у державному бюджеті 2017 року фінансування на впорядкування дорожньої інфраструктури до об’єктів туристичної відвідуваності, ознакування автомобільних доріг туристичними знаками, реконструкцію Трускавецького курортного парку та реалізацію українсько-польських транскордонних туристичних продуктів.

Також Комітет Верховної Ради рекомендував розглянути можливість створення державного фонду підтримки туристичної галузі з метою промоції та співфінансування туристичних проектів, в тому числі проектів міжнародної технічної допомоги; сприяти на міждержавному рівні відкриттю   пішохідних та малолітражних міжнародних пунктів пропуску та дорожньої мережі між ними, мережі велосипедних доріжок; надати лісам в околицях міста Трускавця статусу Національного природного парку.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: