У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:45, 31 Травня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міцна підлога в домі

Міцна підлога в домі thumbnail

Відтоді, відколи світ побачив ламінат – технологія його виробництва постійно змінювалась. Відповідно, зміни відбувались в кращу сторону, а ціна при цьому зменшувалась. Зараз ламінат – це досконале покриття підлоги, яке має відмінні характеристики! Серед них зносостійкість, доволі хороша термостійкість, а також можливість мити покриття ацетоном.

Конструкція панелей, із яких і збирається ламінатна підлога, здається на перший погляд доволі таки простою, та насправді це не зовсім так. Ламінат являє собою високотехнологічне, багатошарове підлогове покриття, кожен шар якого, до речі, зроблений із певного матеріалу. Таких шарів є як мінімум, чотири, і кожен із них несе певну місію.

Клас ламінату в першу чергу залежить від його вартості, а від певного класу залежить і його міцність.

Досить якісний ламінат пропонує лісопереробна промислова група, котра виробляє, переробляє та продає пило- та лісоматеріали. Здійснюють виробництво на давальницькій та власній сировині у Київській, Львівській, а також Івано-Франківській областях. На сьогоднішній день дана група здійснює основний продаж своєї продукції саме у Львові. Окрім ламінату, компанія займається виробництвом дверей та плінтусів. Побачити ввесь асортимент товару можна, зайшовши на сайти виробника lispromgrup.com/laminat Вибір дійсно вражає, до того ж хороша якість гарантована, адже продукція виготовляється тільки з високоякісного матеріалу. Її цінують не тільки на території України, а також і за її межами, адже лісопереробна промислова група виготовляє товар та експортує його в країни Північної Європи.

Отже, якщо Васі справді цікавить саме високоякісна продукція, яку Ви бажаєте придбати за досить невисокою ціною – просто зайдіть на сайт та ознайомтесь з товаром.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: