У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:22, 1 Червня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Від яких літніх смаколиків львів’янам краще утриматися?

Від яких літніх смаколиків львів’янам краще утриматися? thumbnail

З настанням літньої пори у Львові починає функціонувати численна кількість літніх майданчиків просто неба . Тут полюбляють відпочивати як дорослі, так і дітлахи. Зазвичай найулюбленішими літніми смаколиками є молочні коктейлі та морозиво. Однак, як з’ясували світові вчені саме цей напій являється самим шкідливим безалкогольним напоєм у світі.

Шкода молочного коктейлю полягає в потужній дозі цукру і жиру одночасно.

Вчені зробили експеримент, до якого долучили сотню школярів. Результат виявився приголомшливим. З’ясували, що дитячий  організм реагує на цей смачний напій, як на наркотичну речовину. Це спричинено надто великою кількістю цукру, яка стимулює центр задоволення. Велика кількість цукру особливо небезпечна із поєднанням молочного жиру. Діти та й дорослі, які зловживають молочними коктейлями – потенційні товстуни, адже одна порція напою містить добову норму калорій для дорослої людини.

Аналогічна ситуація із морозивом. Однак загроза для здоров’я тут ще більша. Адже у складі морозива вже давно не знайдеш молочних жирів, а лишень надто шкідливі замінники – немолочні жири (пальмова, кокосова олія).

Отож, львів’янам краще влітку вживати більше фруктів – полуниці, суниці, черешні, яких у цей період вдосталь.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: