У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:54, 18 Червня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Валерій Яремченко більше не тренує «Карпати»

Валерій Яремченко більше не тренує «Карпати» thumbnail

Тренер футбольного клубу «Карпати» Валерій Яремченко вирішив відмовитись від даної посади, на якій пробув всього 11 днів, та звільнившись, поїхав зі Львова. Відтепер замість нього обов’язки тренера буде виконувати Анатолій Чанцев.

Варто нагадати, що ще наприкінці 2015 року між тодішнім хорватським наставником футболістів Ігорем Йовічевичем та генеральним директором клубу Юрієм Дячуком-Ставницьким стався конфлікт, в результаті якого контракт між «Карпатами» та тренером був розірваний.

Вже у січні поточного, 2016 року головним тренером команди став Олег Лужний, щоправда через те, що його посада була досить специфічною (він був тренером усіх футбольних клубів) він майже не брав ніякої участі у тренуванні гравців «Карпат». Також свої повноваження склав і Володимир Безуб’як,  завершивши сезон. Саме він тоді тренував основну команду львів’ян.

Що ж до Олега Лужного – в нього виникли серйозні розбіжності із керівництвом футбольного клубу в питаннях, котрі стосувались комплектації команди, тому він відмовився бути частиною структури львівських футболістів.

І ось не так давно, а саме 6 червня, головним тренером ФК «Карпати» було призначено Валерія Яремченка, який вже був наставником футболістів у сезонах 2007-2008рр.. Останні 5 років він не займався тренерською діяльністю, от і тепер зробив свій вибір не на користь «Карпат». Яремченко вирішив звільнитись з даної посади, а разом із тим покинув Львів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: