У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:37, 26 Червня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Навчання для Вашого дошкільняти

Навчання для Вашого дошкільняти thumbnail

Кожні батьки хочуть, щоб їхня дитина приносила зі школи лише позитивні оцінки. Вони все життя робитимуть умови для його правильного розвитку. Ще тоді, коли дитина лиш починає робити перші кроки, батьки купують для неї різноманітні розвивальні ігри. Вони допомагають дитині опанувати якийсь певний мінімум знань. Це може бути вивчення букв, кольорів, цифр, тварин та рослин. Є безліч пазлів, що допомагають складати слова, абеток та інших ігор. Коли дитина підростає, варто збільшувати обсяг інформації. Можна починати займатись різними вправами, що стануть в нагоді у шкільному житті. Є спеціальна серія зошитів, які допоможуть у цьому. Ось, наприклад, зошит «Я пізнаю світ математики» навчить Вашу дитину початковим відомостям про математику.

В зошиті вміщено багато різних вправ, які не лише стануть цікавими для Вашого майбутнього першокласника, але й навчать його дечому корисному. Головне завдання для батьків – допомагати дитині у цьому. Якщо його змусити самостійно виконувати ці завдання, то нічого не вийде. Ви не зможете побачити ніяких результатів такого навчання. Для дітей особливо важливо, щоб їх батьки допомагали їм виконувати різні вправи. Саме тоді навчання буде ефективнішим. Уже зовсім скоро Ви зможете хизуватись перед друзями, що Ваш син чи дочка знає цифри та самостійно може порахувати до 20. Не забувайте і про уроки письма та решту. Вони будуть дуже важливими у подальшому житті. Деякі батьки можуть пустити все на самотік та вважати, що в школі дитину всього навчать. Але це не правильно. Ви повинні дати їй ту саму елементарну базу, щоб перший клас не виявився надважким. Дитина, що робила схожі завдання вдома, що деякі теми вже знає, буде себе вільно почувати. Зробіть все, що можете, для майбутнього свого чадо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: