У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:52, 28 Червня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Автомобільні акумулятори у Львові

Автомобільні акумулятори у Львові thumbnail

Основною задачею, яку виконує автомобільний акумулятор, являється живлення струмом стартера, а також інших частин автотранспорту.  Його роботу в безпечному режимі забезпечує послідовна і складна конструкція акумулятора. А сучасні автомобільні акумулятори – це батареї нового покоління, досить якісні, та абсолютно герметичні. Якщо ними правильно користуватись – то період експлуатації таких батарей буде достатньо довгим.

Основною технічною характеристикою акумулятора є ємність, котра виражається в ампер-годинах. Саме вона і характеризує здатність автомобільного акумулятора подавати струм протягом якогось часу. Пускова потужність означає величину максимального виходу потужності, котру акумулятор видає на протязі 30-ти секунд при температурі -18 градусів по Цельсію. Саме за допомогою цього показника і характеризується те, наскільки здатна така батарея запускати холодний двигун.

На сьогоднішній день існує безліч магазинів, де можна купити акумулятори Львів, але всі вони пропонують один і той самий продукт по зовсім різних цінах. Ми звикли вибирати завжди те, що ближче, але це не є досить правильно.

Є такі магазини, котрі закупляють автомобільні акумулятори безпосередньо у постачальників, і в такому випадку продавати їх вони будуть по значно нижчих цінах, ніж де інде, тому все таки існує можливість купити дану батарею за невеликі кошти. Саме тут Ви зможете зробити досить хороший вибір, та скористатись допомогою продавців-консультантів щодо нової покупки, які, в свою чергу, повністю опишуть даний товар, та якщо потрібно – упакують і відправлять його в будь яку точку України.

Тому, якщо у Вас виникла потреба у новому автомобільному акумуляторі  - перегляньте каталог, проведіть технічний замір даного товару, та зробіть свій вибір.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: