У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:12, 29 Червня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові ініціюють кампанію боротьби з фальшивими посвідченнями

У Львові ініціюють кампанію боротьби з фальшивими посвідченнями thumbnail

Львів стане містом, де боротимуться з підробленими пільговими посвідченнями у громадському транспорті. Ініціює кампанію громадська організація «За якісний транспорт». Активісти закликають поліцію та чиновників долучитися до їхньої ініціативи та спільно боротися з шахраями.

«Ситуація з пільговими категоріями є дуже важкою, адже їх є досить багато. Зараз складна фінансова ситуація в населення і це стимулює мешканців області купляти підроблені посвідчення. Сьогодні придбати підроблений документ можна без особливих зусиль, все це сприяє росту злочинності. Аби вирішити цю проблему, ми розпочинаємо кампанію проти фальшивих пільгових посвідчень у маршрутках», – розповів Святослав Товстига.

До втілення кампанії громадська організація закликає долучитися львівських чиновників та поліцію. Члени організації вже написали листа до керівника Національної поліції України Хатії Деканоідзе з проханням підтримати їхній проект. Кампанія діятиме в межах Львова та Львівської області, однак в перспективі проект може бути використаний як успішний приклад вирішення проблеми фальшивих пільгових посвідчень в інших містах України, зазначають активісти.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: