У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:26, 8 Липня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вибираємо апартаменти на час подорожі

Вибираємо апартаменти на час подорожі thumbnail

Пошук апартаментів – це перше, що треба зробити, збираючись у подорож. І не має значення, яке це буде місто, або країна. Звісно, треба придивитись до району, бо для туриста велике значення має можливість безперешкодно добиратися до визначних пам'яток. Наприклад, в Києві та в передмісті в цьому може допомогти блог «Де в Києві жити добре?», в якому Ірина Романова розглядає різні райони столиці та всіх міст супутників, наприклад Ірпінь - http://gdevkievezhithorosho.com/category/новостройки-ирпень, визначаючи, як легше добиратись до центральної частини міста.

Щодо Львову, то тут трохи простіше, бо саме місто невеличке. Звичайно ту є спальні райони, але, як правило, туристи віддають перевагу центру. Завдяки онлайн мапам, можна подивитись, де знаходиться квартира, яку вам пропонують. Або ж визначити відразу, який район вам більше підходить. З одного боку, ціна таких апартаментів буде трохи вищою ніж квартири у спальному районі, с другого, всі пам'ятки та інфраструктура знаходяться у близькій доступності, тобто не потрібно буде тратитись на щоденні проїзди по місту.

На що треба звернути увагу, окрім району

Визначившись з місцем розташування бажаних апартаментів, необхідно звернути увагу на умови проживання. Взагалі, ті, хто здає квартири в оренду, зазвичай описують ці умови. Зараз досить багато сайтів, де можна не тільки знайти апартаменти, але й прочитати відгуки минулих орендаторів. Це може допомогти зрозуміти, чи відповідають дійсності вказані орендодавцем умови.

Іноді трапляється так, що викладені під описом фото насправді фальшиві, або зроблені професійним фотографом та відредаговані. Тоді здається, що квартира має гарний ремонт, в ній є необхідний посуд, техніка та таке інше. Але вже при вселенні виявляється, що ремонт не такий вже й гарний, в апартаментах брудно, а посуд складається с 2 тарілок, 1-3 чашок та пари виделок. Тобто, формально, все вірно – посуд є, а по факту треба йти й самому купувати одноразові набори.

Теж саме й з технікою – вона може не працювати зовсім, або «несподівано» зламатися перед самим вашим приїздом. Якщо ви вже дали задаток, а іноді його вимагають орендодавці при бронюванні квартири, то вам прийдеться миритися з такими умовами. Можна потерпіти, коли діло стосується телевізору або фену, а як бути з бойлером чи праскою, чи мікрохвильовою піччю?

Щоб уникнути таких несподіванок, треба вибирати апартаменти, де на фото, окрім ремонту, показано який є в наявності посуд, гігієнічні засоби у ванній кімнаті, чи нова техніка. Звісно, що й відгуки треба почитати. А також визначити співвідношення ціни й якості. Якщо апартаменти пропонуються занадто дешево, то це повинно насторожити.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: