У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:05, 20 Липня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як відбувається розподіл коштів для закладів охорони здоров’я Львівщини

Як відбувається розподіл коштів для закладів охорони  здоров’я Львівщини thumbnail

Сьогодні, 20 липня 2016 року, в актовому залі Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації відбулась зустріч щодо системи покрокового розподілу коштів для закладів охорони  здоров’я. У заході взяли участь: заступник директора Центру медичної статистики МОЗ України Сергій Дяченко, спеціаліст з питань охорони здоров’я, економіст Олена Дорошенко, керівник економіко-політичних досліджень Київської школи економіки Наталія Шаповал, консультант Світового Банку в рамках дослідження державних витрат на охорону здоров’я Світлана Суховій та представники  Львівського онкоцентру, інформаційно-аналітичного центру, Дрогобицького РТМО, мм. Дрогобича, Стрия і Миколаєва.

Під час зустрічі було обговорено проблемні питання, зокрема, як відбувається розподіл коштів, куди потрібно спрямовувати їх та в яких сферах є недофінансування.

Олена Дорошенко продемонструвала слайдову презентацію, в якій зосередила увагу на аналізі видатків на ЗОЗ, структурі бюджету, методиці проведення обміну витрат, групах вхідних даних та схемі для покрокового розподілу видатків.

«Покроковий розподіл витрат - система даних про заклад охорони здоров’я. Процедура вимагатиме значних зусиль, щоб заповнити форму даними, але це допоможе реально оцінити ситуацію», - додала економіст.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: