У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:24, 24 Липня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Де навчитися надавати екстрену медичну допомогу у Львові?

Де навчитися надавати екстрену медичну допомогу у Львові? thumbnail

У Львівській області з понеділка, 25 липня у лікарнях стартують тренінги із надання екстреної медичної допомоги.

З наступного тижня у районних лікарнях відпрацьовуватимуть практичні навики з надання екстреної медичної допомоги. Навчання медпрацівників проводитимуть компетентні фахівці, які отримали сертифікати міжнародного зразка.

Такі тренінги для районних медиків організував департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

«Ми сформували дві бригади із тренерів міжнародного рівня, – розповідає директор департаменту Богдан Чечотка. – Вони укомплектовані усім необхідним медичним устаткуванням для того, щоб максимально відтворити реальні ситуації та травми. Зокрема, це манекени та муляжі, за допомогою яких можна імітувати різноманітні пошкодження: рани, травми, опіки, відпрацювати масаж серця, штучне дихання. І звичайно, що автомобілі будуть обладнані також необхідною технікою».

Богдан Чечотка зазначив, що графік тренінгів затверджений відповідним наказом і доведений до усіх районів. «Вже з понеділка, 25 липня, тренерські бригади вирушать у Городоцький та Дрогобицький райони. До 5 серпня вони побувають в усіх районних лікарнях», – додав він.

За словами головного лікаря області, після завершення тренінгів департамент охорони здоров’я ОДА проаналізує результати, і не виключено, що в подальшому такі навчання зроблять регулярними.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: