У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:53, 22 Серпня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту

У Львові пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту thumbnail

Упродовж тижня неподалік Львова професіонали та любителі змагатимуться у запуску ракет – із 22 по 30 серпня у с. Великий Дорошів пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Україна вперше приймає подію такого рівня і має непогані шанси на перемогу, повідомляє Ulvovi.com.

Вхід на усі події чемпіонату безкоштовний, а у самих змаганнях участь можуть взяти не тільки професійні спортсмени, а й любителі – для них доступна реєстрація на перегони коптерів та на запуск ракет із курячими яйцями.

На час чемпіонату у с. Великий Дорошів діятиме спортивне містечко. Там облаштують ігрову зону для дітей, проводитимуть майстер-класи зі створення ракет, а також показуватимуть моделі реальних літальних пристроїв.

Україна вперше приймає подію такого рівня. Минулого року у нас проходив чемпіонат Європи, на якому українська команда стала найкращою із 12, виборовши в загальному заліку 27 медалей (14 золотих, 6 срібних і 7 бронзових).

Цього року у Чемпіонаті світу з ракетомобільного спорту беруть участь 19 держав (планувалося, що їх буде 20, але Японія відмовилася від участі через «терористичну загрозу в Європі») і більше 300 спортсменів. Україну представлятиме команда із 32 учасників, які вірять у свої шанси на перемогу. Наші найбільш серйозні конкуренти – США і Китай.

Окрім міжнародних професійних команд на Чемпіонаті світу 2016 можуть змагатися переможці чемпіонату 2014 року, незалежно від того, входять вони у збірні чи ні. Список спортсменів, які матимуть таку можливість, доступний за посиланням. Реєстрація відкрита до 22 серпня.

Професійні спортсмени змагатимуться в особистому та командному заліках у восьми класах – S1, S3, S4, S5, S6, S7, S8, S9. Окремо дорослі спортсмени, окремо юніори.

Любителі змагатимуться у двох заліках – запуску моделей класу S2/P (це не змагальний клас) і в перегонах дронів Copters Race. Зареєструватися на ці змагання може будь-хто, для цього не потрібна ліцензія FAI (Міжнародної авіаційної федерації).

Змагання для любителів у категорії S2/P відбуватиметься під гаслом «Врятуй космічні яйця».

Конструкція моделей ракет S2/P імітує принцип роботи системи безпеки космонавтів під час польоту. Відповідно, оцінювати спритність учасників змагання можна лише при умові, що «важливий» багаж в ракетах досягне землі неушкодженим. Тому «пілотами» цих ракет будуть сирі курячі яйця. Їх потрібно буде відправити у «космос» і обережно повернути на землю. До участі у цьому змаганні допускаються ракети вагою 1,5 кг, висота польоту – 300 метрів. Час польоту – 60 секунд.

В Україні таке змагання відбудеться вперше, але в США такі події збирають багатотисячну аудиторію і є дуже популярними, особливо серед студентів.

Саме з ініціативи американських колег таке змагання відбудеться й на цьому чемпіонаті. Його переможець отримає половину призового фонду для любителів. На змагання моделей класу S2/P потрібно заздалегідь зареєструватися на сайті.

Змагання Copters Race відбуватимуться на коптерах, які за класифікацією FAI зараховуються до класу моделей F3U. Такі змагання проводяться у цілому світі, а найбільш видовищні вони у Дубаї. В Україні перші перегони на коптерах відбулися близько року назад у Дніпрі. Цього року на переможців вже очікують призи. Невдовзі відкриється реєстрація на ці змагання і стане відомо, які саме призи отримають переможці.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: