У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:20, 7 Вересня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Коли на Сихів поїдуть трамваї?

Коли на Сихів поїдуть трамваї? thumbnail

Трамвайна колія для Сихівського трамваю готова на 85%, перший трамвай по цій колії має поїхати вже в середині листопада.

Сьогодні журналістам провели екскурсію,маршрутом трамваю на Сихів і розповіли про стан будівництва. Загалом на Сихів планують запустити 9 низькопідлогових трамваїв. Наразі їх є два і це ті, які вже курсують Львовом.

«Зараз основні роботи проводяться по будівництву дорожньої частини на ділянці від вул. Навроцького до вул. Липова Алея та перенесення ринку «Санта-Барбара» і будівництво там дорожньої частини. Як тільки підприємці переїдуть на сучасний ринок на вул. Антонича, зобов’язалися до 1 жовтня зробити це, то залишиться прокласти ще близько 200 м колії», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

«Санта» і досі працює, проте працівники на ринку виглядали не надто радісно, покупців не багато. Коли екскурсія прибула на кільце для розвороту трамваю, яке частково знаходиться на вже знесеній частині ринку, ці працівники які ще лишились торгувати повиходили з будок і нервово спостерігали за делегацією. Як запевняють посадовці, боятися їм нічого, адже ділянка для перенесення ринку «Санта-Барбара» повністю готова до експлуатації, але адміністрація ринку знову відтермінувала переїзд, зобов’язавшись перенести усі торгові павільйони до 1 жовтня.

Посадочні платформи вже встановлені по всьому маршруту. Всього буде 24 зупинки, 18 з яких облаштують для людей з особливими потребами. Приємно вразило, що переходи до зупинок і самі платформи понижені і розмічені тактильною плиткою, для полегшення орієнтування незрячих.

Нагадаємо:

Будівництво трамвайної колії на Сихів передбачено Генеральним планом Львова. Згідно проекту, буде прокладено 11,5 км колії в обидва боки по вул. Стуса вздовж пр. Червоної Калини до ринку «Санта-Барбара». Тендер на виконання робіт виграла компанія «ONUR» (Туреччина). Технічний нагляд за ремонтними роботами здійснює французька компанія «Еджіс Інтернешнл».
З Сихова до центру трамваєм можна буде дістатися на 25-30 хв.

Окрім цього, проект має на меті зменшити транспортне навантаження найбільшого житлового масиву Львова (150 000 мешканців), що матиме позитивний вплив на екологічну ситуацію району та соціальний добробут львів’ян.
Проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро.

ГромадськеВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: