У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:16, 23 Вересня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині створюються нові територіальні громади

На Львівщині створюються нові територіальні громади thumbnail

Щорічно 17 млн. грн. даватиме державному бюджету територіальна об’єднана громада на Львівщині. За свої гроші будуватиме школи, садочки і народні доми.

Нова об’єднана територіальна громада між містами Стрий і Дрогобич буде найбагатшою в Україні. Крім двох сіл, до нині чинної нежухівської сільради приєднають у спільну господарку ще 6 сіл району. Ланівка – найбідніша з них. Найстарішій будівлі у с. Ланівка минуло вже 220 років. Останні 30 літ там знаходиться сільський народний дім.

Об’єднані сільські ради за постановою Верховної Ради зможуть отримати допоміжні кошти на місця ЦПТФО, без яких неможливий майбутній розвиток будь-якої громади. Бюджет об’єднаної громади зросте із 520-ти тисяч до 45-ти міл. грн. «Вирішувати проблеми треба спершу в селі, а це: дороги, ремонти шкіл та народних домів, вуличне освітлення. Навколишні сільські ради, які взагалі не мають коштів навіть на утримання, для цього і об’єднують», - повідомляє сільський голова.

Велике сподівання на додатковий фінансовий ресурс має і війт Ланівки. Він, як і інші односельці, мріє про новий будинок культури. Після утворення громади гроші надходитимуть вже до сільської казни. Використовувати їх зможуть на потреби села. Щоправда, надто великі податки прийдеться сплачувати підприємцям, а значить доведеться ділитись з біднішими. Держбюджетові віддаватимуть третину.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: