У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:20, 29 Вересня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться ще один протест АТОвців

У Львові відбудеться ще один протест АТОвців thumbnail

Протест АТОвців у Львові

29 вересня відбудеться протест бійців АТО. Вони звинувачують владу Львову в бездіяльності. Перед чиновниками поставлені досить значні, проте не вирішені питання. Найважливішим з яких для учасників акції є виконання закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Чому люди, котрі захищали територію нашої держави не отримують житло або земельні ділянки? Чому не звертають увагу на відважних вояків? На ці питання повинні будуть відповісти працівники львівської мерії. Але чи дочекаються відповідей АТОвці?

Вони вже майже 2 тижні перебувають з наметами під Ратушею, налаштовані на серйозні рішення. Люди хочуть висловитись та закликати до дій, тому вони вже зареєструвались на виступ на сесії.

«Набридло чекати та спостерігати за складеними руками можновладців, які не збираються вирішувати чужі проблеми. Не можуть взяти все в свої руки та покласти кінець війні. Вони не переживають, чи буде їм де жити та чи буде що їсти, вони всім забезпечені, а ми після війни кому тепер потрібні?» - ділиться житель наметового містечка.

Наші захисники закликають всіх небайдужих прийти та підтримати їх в такій нелегкій справі. Будуть присутні також представники громадських організацій.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: