У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:29, 3 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Основи лазерної епіляції

Основи лазерної епіляції thumbnail

Лазерна епіляція є на сьогодні найбільш зручним та сучасним способом видалення небажаного волосся. Жінки діляться в цьому плані на дві категорії: ті, які спробували на власному тілі таку новинку, та ті, які ще бояться і лише читають відгуки в інтернеті.

Найперше хотілось би зруйнувати міф про те, що лазерна епіляція – назавжди. Її потрібно також корегувати, її результат дії має накопичувальний принцип. Проте не варто відмовлятись від неї лише через це. Адже якщо підрахувати вартість щомісячної, а деколи і частішої, воскової епіляції та зрівняти з лазерною за певний відрізок часу, то ви будете приємно здивовані. Ми не зрівнюємо з бриттям, тому що зрозуміло, що цей спосіб дешевший за обидва вище названі, але більшість жінок уже вияснили для себе, що їм це зовсім не підходить, та навіть не беруть до уваги бриття.

Епіляція в Україні, а саме лазерна епіляція у Львові вийшла на новий рівень. Тепер на Батьківщині також можна знайти достойних кваліфікованих спеціалістів (до речі від них часто залежить велика частина результату процедури). Також до нас вже привозять якісне закордонне обладнання, яке дозволяє зробити процедуру максимально безболісною та безпечною. Проте ви повинні розуміти, що підпал волосся абсолютно безболісним бути не може. В крайніх випадках, на особливо чутливих зонах використовують знеболювальний крем.

Слід також знати, що лазер реагує на темне волосся на світлій шкірі. Якщо ви маєте засмаглу шкіру або світлі волоски – кваліфікований лікар братись за таке не буде. Цей спосіб просто не для вас.

Після вже першого разу буде помітний результат. Нові волоски почнуть через деякий час рости тонкими і безсилими. З кожним разом їх стане все менше і менше. Також при лазерній епіляції ви можете забути про проблему висипання або врослого волосся.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: