У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:29, 4 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вибір меблів у Львові

Вибір меблів у Львові thumbnail

Щось з меблів зламалось? Або у вас нова квартира і потрібно її облаштувати? Не ходіть по магазинах, не витрачайте свій час, адже все потрібне можна знайти в інтернеті з доступнішою ціною та ширшим асортиментом. Все, що вам потрібно – ввести в пошуку «Меблі Львів». Одразу побачите безліч магазинів з великою кількістю різних меблів. Як же обрати? Ось декілька критеріїв вибору хороших меблів:

  1. Ваш смак та дизайн квартири. Це перше і головне правило. Чим більше предмет меблі вам буде візуально приносити задоволення – тим комфортніше вам буде в його компанії проводити час. Колір та текстура повинна підходити до загального настрою кімнати та характеру власника.
  2. Довговічність. Поцікавтесь у продавця про склад матеріалу, з якого виготовлений товар, який ви обрали. Також запитайте про фурнітуру. Не менш важливим фактором буде наявність гарантії. Чим вона більша – тим товар якісніший.
  3. Ціна. Не завжди чим вона менша – тим товар гірший. Інколи і за хороші гроші можна знайти достойні речі. Тому порівнюйте з іншою продукцією і не помилитесь.
  4. Виробник. Це справа довіри. Не можна однозначно сказати, що українське виробництво гірше ніж європейське. Дехто просто не довіряє нашим виробникам, а хоче імпортні меблі. Дехто – навпаки.
  5. Якість роботи. Якщо це диван або ліжко - всі шви мають бути виконані рівно та однаково, наповнювач повинен розприділятись рівномірно. Якщо це шафи чи комоди – дерево повинне бути точного розміру, щоб всі дверцята щільно закривались, нічого не хиталось, все добре скручене та оздоблене.
  6. Практичність. Це стосується особливо шаф-купе та меблів для кухні. Перевірте, чи все зручно відкривати, чи не стикаються дверцята при одночасності відкривання, чи достатньо місця для всіх ваших речей. В шафі-купе перегляньте, чи підходять розміри полиць під середній розмір вашого складеного одягу, чи не занизька зона для одягу на вішалках.

Не переживайте, якщо перший час ви не можете знайти те, що вам потрібно. Так відбувається у всіх. Не завжди виробник може вгадати бажання клієнта. Проте не забувайте також про виготовлення на замовлення. Це обійдеться вам дорожче, але в крайньому разі, якщо нічого не знайдеться, то можна скористатись і таким способом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: