У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:20, 11 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Популярний онлайн-сервіс відкрив нові вакансії у Львові

Популярний онлайн-сервіс відкрив нові вакансії у Львові thumbnail

Легкий, безпечний та вигідний підробіток у Львові реальний завдяки всеукраїнському сервісу Kabanchik.ua – онлайн-проекту, який дозволяє шукати додаткову роботу майже у 1000 різних напрямків.

Kabanchik.ua - один з найбільших і популярних інтернет-сервісів по замовленню побутових послуг в Україні. Він має онлайн-представництва у 57 містах України – від обласних центрів до крупних населених пунктів. Головний принцип проекту – об’єднання інтересів замовників послуг та виконавців. Обидві сторони зацікавленні у швидкому і вигідному вирішенні власних проблем. В результаті замовники отримують якісні і недорогі послуги, а виконавці – можливість простого підробітку.

Допомагати і заробляти – це просто

Одна з найбільш популярних категорій на Kabanchik.ua – вантажоперевезення. Підробляти в ній можуть всі бажаючі власники транспортних засобів. Поширені варіанти завдань: квартирний або офісний переїзд, перевезення важких або об’ємних покупок, вивезення сміття після ремонту тощо.

Також у Львові є великий попит на фахівців з ремонту техніки. Зокрема, на Kabanchik.ua дуже часто замовляють ремонт комп’ютерів: підробляти у цій сфері можуть як починаючі майстри, так і досвідчені професіонали. Справа у тому, що складність завдань від містян різна: від простої чистки комп’ютера до заміни модулів чи окремих деталей материнскої плати. Попитом також користуються спеціалісти й у інших категоріях:

?      домашній майстер – можливість підробітку для людей з навичкам сантехніків, електриків, меблярів;

?      будівельні послуги – завдання для бетонярів, мулярів, спеціалістів з внутрішньої обробки приміщень. Є робота для окремих майстрів та для бригад;

?      кур’єрська доставка – підробіток для тих, хто не мають кваліфікації. Є достатньо завдань для піших кур’єрів та тих, хто мають транспорт;

?      фріланс – робота для всіх інтернет-спеціалістів: копірайтерів, розробників сайтів, дизайнерів, контент-менеджерів, програмістів.

Як працює онлайн-сервіс?

Схема роботи і пошуку підробітку на сайті досить проста. Все починається з реєстрації: потрібно заповнити стандартні форми та підтвердити власний аккаунт. У процесі реєстрації виконавець обирає цікаві для себе категорії. Як тільки у будь-якій з них з’являється нове завдання – зареєстрований учасник отримує повідомлення.

Далі достатньо ознайомитися з умовами (ціною, термінами, подробицями) і подати заявку. Таким чином можна самому керувати власним часом, навантаженням, прибутком – так підробіток може перерости у повноцінну роботу на себе. Хочете почати заробляти вже через декілька годин? Зареєструйтесь на сайті Kabanchik.ua прямо зараз!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: