У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:49, 16 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Успішний вступ – результат праці

Успішний вступ – результат праці thumbnail

Переходячи в 11 клас, у кожного учня починаються зайняті будні. Після уроків кожного дня додаткові заняття. А все тому, що потрібно успішно здати ЗНО. Працювати приходиться багато, проте часто це ніяк не допомагає тим, хто не має бажання і здібностей до навчання, проте батьки, бачачи, що всі діти готуються, теж записують своїх до репетитора.

Для чого ж потрібні заняття? Преш за все, підготовка до ЗНО потрібна самим учням для покращення власних знань. Також це є основним вирішальним моментом у більшості університетах для вступу. На будь-яку спеціальність потрібно здати три предмети. Здебільшого це «Українська мова та література», «Історія України» та фаховий предмет. Від набраної кількості балів залежить не лише поступите ви, чи ні, але і будете ви платити за навчання, чи отримаєте стипендію.

Більшість учнів домовляються з вчителями з свої школи, які ведуть у них потрібні їм предмети. Але не завжди в школах достатньо кваліфіковані викладачі. Приходься шукати когось серед знайомих або в інтернеті.

Досить поширеною на сьогоднішній день є також практика навчання онлайн. Багато вчителів, маючи свою сторінку на сайтах репетиторства, можуть займатись з учнями з різних міст через відеозв’язок. Це зручно тим, що представлений великий вибір викладачів, заняття можна запланувати на будь-яку годину. Недоліками таких занять є те, що вчитель не може об’єктивно оцінити знання учня, тому що не впевнений, що дитина паралельно екрану не дивиться в підручник чи словник. Але підліток, який готовий вступити в доросле життя повинен розуміти, що це потрібно лише йому самому. Також можливо вдома є більше відволікаючих факторів, ніж в кабінетах.

Батьки повинні ще з 7-8 класу готувати дитину до її вступу у ВУЗ. Адже можливий варіант, що дитина захоче йти після 9 класу поступати в коледж чи училище. З малечку дитині пояснюють, що вона повинна знайти своє місце в житті, займатись тим, що їй приносить задоволення. Також слід прислухатись до здібностей, деколи вони очевидні, але не оцінені. Розмовляйте з дитиною з дитинства – тоді не будете мати проблем згодом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: