У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:38, 24 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські авіадиспетчери представили свої роботи дітям учасників АТО

Львівські авіадиспетчери представили свої роботи дітям учасників АТО thumbnail

Днями діти учасників антитерористичної операції військових частин Львівського гарнізону Національної гвардії України завітали до Львівського регіонального структурного підрозділу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) та ознайомились із його роботою. Захід відбувся у рамках соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну" з нагоди святкування Міжнародного дня авіадиспетчера.

Фахівці тренажерного центру ознайомили відвідувачів із Музеєм історії Львівського регіонального структурного підрозділу, експозицію якого наповнювало не одне покоління авіадиспетчерів. Також малюки оглянули новітній тренажер аеродромної диспетчерської вишки із відображенням аеродромного руху, де авіадиспетчери в процесі професійної підготовки та підвищення кваліфікації відпрацьовують різноманітні штатні та позаштатні ситуації в умовах максимально наближених до дійсності.

Маленькі гості регіонального підрозділу Украероруху піднялися також на аеродромну диспетчерську вишку. Там диспетчери чергової зміни розповіли про свою роботу та навіть показали дітям, як користуватись авіаційним сигнальним ліхтарем.

Зазначимо, що діти учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні у рамках акцій від проекту «Мій тато захищає Україну» мають можливість побувати на закритому і стратегічно важливих об’єктах Львівського регіонального підрозділу Украероруху, де знайомляться із роботою диспетчерів управління повітряним рухом, бачать, як працює система контролю за авіаційним простором держави, територіальну цілісність якої захищають їхні батьки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: