У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:14, 25 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові продали телефон за фальшиві гроші

У Львові продали телефон за фальшиві гроші thumbnail

У Львові працівниця магазину мобільних телефонів продала  Iphone 6s за підроблені євро. Невідомий покупець прийшов та, поспішаючи, купив телефон, розповідаючи, що свій перестав працювати, а терміново потрібен зв'язок. Розплатився готівкою, трьома купюрами по 200 євро та пішов.  24-річна продавець не помітила підробки, вже ввечері власник збираючи касу побачив різницю. Одразу ж подзвонили в поліцію. Злочинцю світить близько 10 років ув’язнення. Наразі з’ясовують особу покупця та шукають всі свідків події.

«Він зайшов, був засмучений, розповідав, що давно хотів новий телефон, проте тепер з’явився привід купити, адже минулий в самий важливий момент підвів. Покупець навіть не питав про гарантію, не цікавився технічними характеристиками. Мені це здалось дивним, але люди різні бувають, подумала, що гроші певно для нього не така велика цінність. Розплатившись, він швидко пішов, сів в машину навпроти магазину і поїхав. Номер, я не бачила, проте можливо камера зафіксувала це. Дуже сподіваюсь, що його знайдуть, адже не дуже хочеться з своєї зарплатні віддавати гроші. Тепер в магазині установили апарат, що перевіряє кошти», - розповідає продавець.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: