У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:00, 25 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вибухового пристрою у садочку «Дивосвіт» не виявлено.

Вибухового пристрою у садочку «Дивосвіт» не виявлено. thumbnail

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, у дошкільному навчальному закладі №42 «Дивосвіт» (вул. Сміливих, 26, Франківський район) замінування не виявлено. Садок працює у звичному режимі.

Нагадаємо, вчора, о 19:38 год., у Львові на електронну пошту управління обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (УОАЗОР) Головного управління національної поліції у Львівській області надійшло повідомлення про замінування дошкільного навчального закладу №42 «Дивосвіт» (вул. Сміливих, 26, Франківський район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій» у складі 36 осіб та 11 одиниць техніки. Пошукові роботи завершили о 21:30 год. - вибухового пристрою не виявлено. Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Сьогодні зранку знову надійшло повідомлення про замінування ДНЗ «Дивосвіт». З будівлі було евакуйовано дітей і проведено обстеження приміщення. Після обстеження вибухового пристрою не виявлено і садок працює в режимі робочого дня.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: