У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:33, 26 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Надійність будинку залежить від вашого вибору

Надійність будинку залежить від вашого вибору thumbnail

Щоб побудувати міцний стійкий будинок, потрібні якісні матеріали та хороші працівники. Вони закладуть міцний фундамент, який буде тримати весь будинок. Проте також немаленьку роль відіграє сама конструкція будівлі. Вона будується в основному з цегли. Зараз існує багато її видів, тому кожен може обирати ту, яка йому до смаку. Є червона цегла, гіперпресована, вогнестійка, фасадна і багато інших.

Також одним із видів є силікатна цегла. Вона складається з вапна та кварцового піску. Все складається сухим шляхом та проходить автоклавну обробку. Така  цегла є відносно новою, зараз її використовують в будівництві дуже активно. Вони має свої характеристики: межа міцності повинна бути не менше 15-20 МПА, густина не повинна бути меншою за 1300 кг/м, морозостійкість – це кількість можливих для цегли заморозок і розморозок, температура використання не повинна бути вищою за 550 градусів. Цеглу, яка не відповідає цим характеристикам можна будувати, проте вона буде не такою надійною, тому несучі стіни з них робити не варто.

Від цих характеристик і залежить ціна. Також залежить від виробника. Проте в будь-якого, чим кращі показники, тим вища вартість. Не намагайтесь економити на тому, що буде тримати вашу будівлю. Краще зекономити на внутрішніх матеріалах, а основа повинна бути найбільшим вкладенням.

Не забувайте також і про майстрів. Наймайте професіоналів своєї справи. Також шукайте таких, які зможуть дати гарантію на свою роботу, які в разі чого понесуть відповідальність. Краще брати бригаду з фірми, а не набирати майстрів окремо. Вони не звикли працювати разом і можуть не узгоджувати один з одним всі деталі, що для вас є не дуже добре.

Що обирати для свого будівництва вам вирішувати. Але потрібно подумати також про те, що людям жити тут. Раптом землетрус, або просто з часом будинок не витримає навантаження. Надійність і стійкість – це дві якості будинку, які повинні бути 100%. Якщо ви не попіклуєтесь про це, то люди можуть постраждати. І ви втратите набагато більше, ніж здобули на економії. Обирати вам.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: