У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:28, 27 жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Навчали сучасних технологій роботи представників галузі ЖКГ

Навчали сучасних технологій роботи представників галузі ЖКГ thumbnail

У середу, 26 жовтня, відбувся семінар-нарада підприємств житлово-комунальної галузі області. Захід організовано департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації спільно з ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства" та Інститутом промислової екології.

Тут взяли участь директор ДП "НДКТІ МГ" Кравченко В.А., директор Інституту промислової екології Сигал О.І., керівники відділів житлово-комунального господарства райдержадміністрацій, міст обласного значення та підприємств житлово-комунальної галузі області.

Як повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, на семінарі розглянули актуальні питання сфери житлово-комунального господарства, зокрема, сучасну нормативну базу та нові технології у сферах водопровідно-каналізаційного господарства, комунального  теплопостачання та поводження з твердими побутовими відходами.

Відбулося обговорення проектів нормативно-правових актів щодо технічного регулювання сфер житлово-комунального господарства, можливості отримання кредитів від міжнародних фінансових структур для організацій галузі. Також розглянули проблеми комунальної теплоенергетики, шляхи скорочення споживання природного газу та заміщення його іншими джерелами енергії, напрямки підготовки теплопостачальних підприємств до нових екологічних стандартів у відповідності до Директив ЄС.

Учасників семінару ознайомили з новітніми розробками галузі житлово-комунального господарства, що представлені на українському ринку. Після завершення семінару відбулася екскурсія, у місто Городок, на підприємство, що виробляє пластикові труби для газопостачання водопостачання та водовідведення.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Допомога для бійців АТОДопомога для бійців АТО
В Україні зараз тяжка ситуація, неспокійний стан, який пішли змінювати сотні чоловіків, як...
Водій втік з місця ДТПВодій втік з місця ДТП
Водії часто не уважні, тому допускають ДТП, але ж інколи вони роблять просто незрозумілі р...

Сьогодні

Водій втік з місця ДТПВодій втік з місця ДТП
Водії часто не уважні, тому допускають ДТП, але ж інколи вони роблять просто незрозумілі р...
Допомога для бійців АТОДопомога для бійців АТО
В Україні зараз тяжка ситуація, неспокійний стан, який пішли змінювати сотні чоловіків, як...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: