У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:57, 28 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Посол США у Львові

Посол США у Львові thumbnail

Марі Йованович, яка є послом США, прибула у Львів. Обговорювали розвиток туризму міста. Також вона поділиться досвідом про підвищення безпеки міста та організацію структури міст. Є ще багато питань, які в США краще вирішуються, ніж в Україні. Саме цим і буде ділитись посол. Це буде пізнавальний час, який принесе багато користі для розвитку краю.

Жінка висловила своє захоплення містом, та сказала, що була тут багато років назад. За цей час місто дуже покращилось та стрімко розвивається. Вона буде тут ще декілька тижнів, тож буде мати час погуляти вуличками затишного Львова. Відвідати різні заклади та оцінити сервіс обслуговування.

Також йшла мова про реконструкцію об’єкту спадщини ЮНЕСКО. Це Чорна кам’яниця. На реставрацію якої виділили 270 тисяч доларів. Займатись цим буде Львівська політехніка,  а саме кафедра реставрації історичних та мистецьких об’єктів. Вони дадуть гарантію на 3 роки, а розпочали роботи 12 вересня цього року. Об’єкт дуже гарний та несе великий історичний зміст, також це представник Ренесансу. Тому дуже хочеться зберегти його в належному вигляді.

Також США дає 26 тисяч доларів на внесок в Львівський історичний музей. Він повинен збагатитись новими об’єктами та покращити свій зовнішній вигляд в цілому.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: