У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:04, 28 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Школа-ліцей «Оріяна» буде учасником в проекті «Школа – територія прав людини»

«Школа-ліцей «Оріяна» буде учасником в проекті «Школа – територія прав людини» thumbnail

Навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей «Оріяна»  міста Львова став одним із п’яти навчальних закладів України, які вибороли право участі  в проекті «Школа – територія прав людини», ініційованого Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках освітньої програми «Розуміємо права людини», та за підтримки SIDA (Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку Швеції).

Реалізація проекту дасть можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальному  закладі, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалити процедури прийняття рішень, фахово викладати спеціальні курси та багато іншого. Львів’ян в проекті представляє команда у складі педагогів Сахно О.А., Зарицької О.В., Яремкович Н.Б. та голови батьківського комітету Завербного А.В.

Присутність представника батьківської громади не випадкова, адже, на думку організаторів і учасників, саме одночасне навчання різних представників навчально-виховного процесу може стати ефективною моделлю для реформування шкільного життя. Його основа – повага до прав людини та унеможливлення їхніх порушень.

В понеділок, 31 жовтня, о 10.00 год. стартує другий етап проекту - виїзний семінар-тренінг, який організатори проведуть з командою  вчителів, учнів, батьків та представників адміністрації навчального закладу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: