У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:36, 28 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові провели нараду педагогів дошкільної освіти області

У Львові провели нараду педагогів дошкільної освіти області thumbnail

У п'ятницю, 28 жовтня, у приміщенні Національного університету "Львівська політехніка" відбулася нарада з питань стану та перспектив розвитку дошкільної освіти Львівщини. Участь у нараді взяли керівники та відповідальні особи за дошкільну освіту органів управління освітою, керівники дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів з усіх куточків області.

"За дошкільною освітою – майбутнє України, це інвестиції в майбутнє. Чи не щотижня на Львівщині відкривають нові підприємства, створюються нові робочі місця. І батьки, йдучи на роботу, повинні бути впевнені у тому, що їхні діти у надійних руках, розвивають і вчаться новому, - зазначив голова ЛОДА Олег Синютка. - Ми підтримуємо створення дошкільних навчальних закладів та нових груп. Якщо вам у кожному конкретному садочку потрібна допомога, звертайтеся, ми почуємо і відповідно реагуватимемо на кожен ваш запит".

Так, Любомира Мандзій проінформувала присутніх про стан розвитку дошкільної освіти на Львівщині. Вона презентувала учасникам наради статистичні дані щодо мережі дошкільних навчальних закладів, кількості створених місць у ДНЗ, черги на влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади тощо. Також директор департаменту освіти і науки наголосила на тому, що головне завдання – надання якісної дошкільної освіти у кожному дитячому садку.

За словами Любомири Мандзій, протягом останнього року окреслилась позитивна тенденція до розширення мережі дошкільних навчальних закладів та зменшення перевантаження завдяки відкриттю нових груп та створення додаткових місць.

На нараді також обговорили питання щодо стану розвитку інклюзивної освіти, збереження мережі та шляхи розвитку позашкільної освіти, виплати заробітної плати педагогічним працівникам області тощо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: