У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:28, 31 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У благодійній акції “Подаруй мультфільм дитині” прийняли участь майже 700 дітей

У благодійній акції “Подаруй мультфільм дитині” прийняли участь майже 700 дітей thumbnail

Цими днями у рамках реалізації державної політики щодо створення належних умов для інтелектуального та духовного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, майже 700 дітей, які є вихованцями шкіл - інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, притулку для дітей служби у справах дітей та дітей учасників АТО відвідали благодійний показ мультфільму "Микита Кожум’яка" у кінотеатрах Кінг Кросс Леополіс та Форум Львів.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

"Для дітей перед показом мультфільму організували свято з різноманітними конкурсами та естафетами. Крім того, вони одержали смачні подарунки", - зазначив начальник служби у справах дітей ЛОДА.

Зазначимо, упродовж 13-30 жовтня в усіх регіонах України творча група першого українського повнометражного анімаційного фільму "Микита Кожум’яка" проводить благодійну акцію "Подаруй мультфільм дитині". У цей період кожен відвідувач кінотеатру за бажанням може оплатити один або декілька квитків на спеціальний сеанс показу цього мультфільму для соціально незахищених дітей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: