У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:18, 31 Жовтня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львівській опері буде проходити мистецький вечір

У Львівській опері буде проходити мистецький вечір thumbnail

Наступної середи, 9 листопада, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться музично-мистецький вечір, присвячений пам’яті та 75-річчю геніальних майстрів  театру і кіно Богдану Ступці та Івану Миколайчуку. Про це йшлося на прес-конференції сьогодні, 31 жовтня.

Участь у прес-конференції взяв Народний артист України, лауреат національної премії України ім. Тараса Шевченка, художній керівник Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької Федір Стригун, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало, а також організатор проекту Роман Маланчук.

Так, у творчому вечорі будуть представлені унікальні уривки з вистав, спогади від метрів українського театру і кіно, Народних артистів України Ади Роговцевої,  Раїси Недашківської,  Федора Стригуна, Таісії Литвиненко, Ольги Сумської,  Лариси Кадочнікової та Остапа Ступки. Музичну частину програми представлять Народні артисти України, зокрема легендарний композитор Мирослав Скорик, cолістка Віденської опери Вікторія Лук’янець, співачка та актриса Валентина Ковальська, а також Заслужені артисти України Віталій Борисюк, Руслана Лоцман та учасники мистецького об’єднання "Народна філармонія"  Павло Тютюнник,  Тетяна Школьна, лауреат всеукраїнських конкурсів Ольга Гура.

Варто зазначити, що Богдан Ступка зіграв більше 100 ролей у театрі та знявся в більше 120 фільмах. Численні нагороди і звання цього геніального майстра своєї справи займають великий список. Іван Миколайчук  зіграв 34 ролі у кіно, у його доробці 9 сценаріїв і 2 режисерські роботи, за що удостоївся багатьох нагород.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: