У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:31, 1 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині відзначають річницю створення ЗУНР

На Львівщині відзначають річницю створення ЗУНР thumbnail

У рамках відзначення 98-ї річниці створення Західно-Української Народної Республіки у навчальних закладах Львівщини заплановано проведення низки виховних та тематичних заходів. Про це повідомили у департаменті освіти та науки Львівської ОДА.

Зокрема, 1 листопада відбудеться засідання педагогічної студії працівників Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

У період з 1 по 4 листопада у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах краю пройдуть виховні години, уроки пам’яті, круглі столи, конференції.

У приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя протягом 1-14 листопада експонуватиметься тематична виставка журналів, книг, картин, яка присвячена подіям Листопадового Чину.

5 листопада на базі Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбудуться урочисті збори лідерів обласного учнівського парламенту на тему "Уроки українського державотворення".

Окрім цього, з нагоди 98-ї річниці ЗУНР було проведено 25 жовтня поетичний фестиваль серед педагогів "Від Маківки до Майдану".Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: