У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:37, 1 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські митці виступили у Хорватії

Львівські митці виступили у Хорватії thumbnail

Упродовж 25-27 жовтня у місті Сулін (Хорватія) лауреат українських та міжнародних фестивалів нарордний ансамбль бандуристок "Чарівні стуни" зі Львова презентував для мешканців та керівництва Республіки Хорватія українську культуру. Така акція відбулася у рамках програми "Популяризація української мови та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном" від департаменту  з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

"Усі гості та учасники зустрічі із захопленням слухали українські народні пісні, джазові композиції та сучасне аранжування української пісні у виконанні юних бандуристок", - зазначила директор департаменту Христина Береговська.

Опісля відбулась конференція за участі представників департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, голови хорватсько-українського товариства та представниками влади Хорватії. Учасники обговорили питання подальшої співпраці України й Хорватії та розвитку культурних зв’язків між країнами.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: