У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:10, 3 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові навчатимуть проектному менеджменту

У Львові навчатимуть проектному менеджменту thumbnail

Цьогоріч 28 шкіл подали заявки на участь у проекті Friendly School. Команди школярів, які за результатами конкурсу увійшли до ТОП-10, навчаться використовувати практичні інструменти у роботі над своїми проектами.

Запрошені тренери вчитимуть дітей основам маркетингу, брендингу, дизайну, промоції, і не тільки. Тренінги проводитимуть кожного дня о 18:00 год. на території коворкінгу IHub до 15 листопада включно.

«Friendly School» – це унікальний для України проект. Тому що лише учні львівських шкіл мають можливість реалізувати ідеї, які вони хочуть бачити у своїх школах», ? зазначила Христина Мартиняк, координатор проекту.

Проекти трьох команд-фіналістів отримають фінансування із міського бюджету. Минулого року перемогу здобули проект «Friendly Boxes» школи-гімназії «Сихівська», проект «Радіо-рубка» ЛАГ при Національному університеті «Львівська політехніка» і проект «Креативний дитячий майданчик» від ЛССЗШ №81 імені Петра Сагайдачного.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: