У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:11, 7 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Театр імені Лесі Українки представляє великі гастролі «Дикого театру»

Театр імені Лесі Українки представляє великі гастролі «Дикого театру» thumbnail

11-13 листопада Львівський драматичний театр імені Лесі Українки презентує великі гастролі «Дикого театру», одного з найяскравіших незалежних колективів столиці в рамках проекту «Фестиваль театрів».

Відкриє гастролі 11-го листопада легендарна вистава «Vій 2.0» за п’єсою сучасної авторки Наталії Ворожбит. Цій виставі аплодували стоячи 30 директорів європейських театрів на Kiev Theatre Showcase, гаряче зустрічали на Гогольфесті та Festival divadiel strednej Eur?py у Словаччині, вистава перемогла у трьох номінаціях Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії». Вона розповідає про двох французів, що потрапили в українське село. Про пригоди, про кохання, про реалії, про контрасти сприйняття українців – іноземцями. І найголовніше про те, хто ми, українці?

Другою виставою, що покажуть в рамках гастролей буде досить радикальна і провокативна вистава– треш «Попи, Мєнти, Бабло, Баби». У постановці Максима Голенко, режисера, відомого своєю сценічною ексцентричністю. Як можна здогадатись з назви, головними діючими особами вистави будуть саме «попи» (не священики), «мєнти» (не нова поліція) і баби (ну, різні жінки), і всі вони зустрінуться, щоб показати, хто на що здатен заради «бабла».

Вистава створена нашим сучасником Віктором Понізовим за мотивами п’єси середньовічного автора «кривавої трагедії» Джона Вебстера.

Проект порушує багато моральних, етичних, театральних правил. Творці попереджають про можливе обурення, відразу та шок, які може викликати постановка, і рекомендують її до перегляду лише людям, що досягли 18 років і мають стійку психіку.

Завершить гастролі 13-го листопада остання прем’єра «Дикого театру», вистава-маніфест «Бути знизу». Вистава  про трьох жінок, які зустрілися на тренінгу «Як налагодити своє життя». Проект створений як дослідження ставлення українців до проблем сексизму, позиції жінки у суспільстві.  Вистава викликала неабияку цікавість глядачів і преси, та масу суспільних дискусій. Вікових і статевих обмежень не має.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: