У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:13, 7 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація інтимного мистецтва

Презентація інтимного мистецтва thumbnail

15 польських та 15 українських митців побували на з’їзді. На ньому вони обговорювали інтимне мистецтво. Звичайно, мистецтво для художника все інтимне. Проте говорили про жіноче тіло. Митці експериментували з різними фарбами та техніками. Те, що в них вийшло – презентували на виставці у Львові. Виставка вже завершилась, тому митці можуть оцінити ставлення до такого виду картин та фотографій львів’ян.

«Ми досить довгий час творили, знали, що люд оцінить таке. Так і сталось. Дуже багато прийшло людей, які довго роздивлялись написане. Були щирі поціновувачі, які не черпали натхнення та самі щось нотували. Також приходили і малолітні збоченці, проте їх одразу ж виставляли за двері. А в загальному, людям сподобалось таке, вони сприймали це добре та багато хто підходив з поздоровленням з відкриттям першої такої виставки та побажаннями. Було дуже приємно слухати компліменти та хороші думки. Сподіваємось, що знайдуться нові таланти, нові творці, які не будуть боятись творити щось незвичне. Все ж це не щось надзвичайне. Це наше тіло. Такі ми є, такими нас створили. Тому не варто цього соромитись та боятись. Це хороший вид мистецтва», - ділиться художник.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: