У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:57, 8 листопада, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові починає діяти проект для школярів

У Львові починає діяти проект для школярів thumbnail

Вперше у Львові стартує освітній проект для школярів, спрямований на формування культури доброго ставлення до тварин, любові, співчуття та розуміння відповідальності за домашніх улюбленців. «Маленький принц. Львів, що любить тварин» – проект, який Львівське комунальне підприємство «Лев» починає реалізовувати спільно з партнерами для 16 навчальних закладів міста.

Проект охоплюватиме учнів 7 класів, на першому етапі його учасниками будуть 1500 дітей. «На практиці це виглядатиме так: діти матимуть чотири уроки, на яких спілкуватимуться з вчителями про взаємодію людей та тварин, потреби та добробут тварин, наслідки безвідповідального ставлення до них та правила відповідальної поведінки. Усі учні відвідають ЛКП «Лев», ознайомляться з роботою нашої команди, дізнаються про життя тварин у місті, про те, як вони стають безпритульними та як ми усі можемо цьому запобігти. Наразі це пілотний проект, надалі передбачено запровадити його як обов’язковий для усіх шкіл Львова», - розповідає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

З її слів, реалізація проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин» стала можливою завдяки взаємодії управління освіти Львівської міської ради, Навчально-методичного центру освіти м. Львова, ГО «Академія Гуманної освіти», ТзОВ «Кормотех», департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та ЛКП «Лев».

«Унікальну методику для освітньо-пізнавального проекту розробили львівські методисти. До цього, ще весною, ми обговорювали цю ідею з міжнародною організацією «Nature Watch» та засновником ГО «Академія Гуманної освіти» Олександром Богачиком. Отримали від експертів поради і рекомендації на основі безцінного європейського досвіду», - додає Оксана Кошак.

Завдяки фінансовому сприянню компанії «Кормотех», уже надруковано методичні посібники для вчителів і робочі зошити для учнів. Навчальний дводенний тренінг для вчителів біології, які викладають курс зоології, що відбувався 4-5 листопада, підтвердив, що курс є надзвичайно цікавим і, на думку, педагогів не залишить байдужим жодне дитяче серце. У межах проекту передбачено проведення чотирьох занять для школярів у листопаді-грудні та виїзд учнів кожної школи в ЛКП «Лев», проведення навчальних тренінгів, «круглих столів» та прес-конференції.

У разі успішної реалізації пілотного проекту – планується його поширення в усіх школах Львова у травні-червні на уроках узагальнення матеріалу курсу «Біологія» у 7 класах та під час шкільної практики.

Довідка

Львівське комунальне підприємство «Лев» – це сучасна клініка і центр допомоги безпритульним тваринам, яке займається також  і вихованням гуманного ставлення до безпритульних тварин.

Компанія KORMOTECH – лідер українського ринку готових кормів для тварин, яка пропагує гармонійне співіснування людини та тварини в суспільстві та інвестує у розвиток кінології, фелінології, ветеринарії, піклується про навколишнє середовище, підтримує місцеві громади.

Академія гуманної освіти – громадська організація, основною метою якої є гуманізація навчального і виховного процесу у школі, формування у молодої людини таких фундаментальних людських якостей як відповідальність, співчуття та доброта через гуманне відношення та добробут тварин та  формування поваги до життя живих істот, навколишнього середовища.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Акція проти корупції Акція проти корупції
Кожного дня ми можемо спостерігати несправедливість навколо. Люди роблять різні речі, аби ...
Ремонт карданного валаРемонт карданного вала
Ремонт карданного вала на практике Среди элементов, которые входят в трансмиссию любого з...
Ремонт машин недорогоРемонт машин недорого
Каждый день в мире ломаются машины. Из-за этого можно попасть в аварию или кому-то навреди...

Сьогодні

Ремонт машин недорогоРемонт машин недорого
Каждый день в мире ломаются машины. Из-за этого можно попасть в аварию или кому-то навреди...
Ремонт карданного валаРемонт карданного вала
Ремонт карданного вала на практике Среди элементов, которые входят в трансмиссию любого з...
Акція проти корупції Акція проти корупції
Кожного дня ми можемо спостерігати несправедливість навколо. Люди роблять різні речі, аби ...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: