У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:57, 8 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові починає діяти проект для школярів

У Львові починає діяти проект для школярів thumbnail

Вперше у Львові стартує освітній проект для школярів, спрямований на формування культури доброго ставлення до тварин, любові, співчуття та розуміння відповідальності за домашніх улюбленців. «Маленький принц. Львів, що любить тварин» – проект, який Львівське комунальне підприємство «Лев» починає реалізовувати спільно з партнерами для 16 навчальних закладів міста.

Проект охоплюватиме учнів 7 класів, на першому етапі його учасниками будуть 1500 дітей. «На практиці це виглядатиме так: діти матимуть чотири уроки, на яких спілкуватимуться з вчителями про взаємодію людей та тварин, потреби та добробут тварин, наслідки безвідповідального ставлення до них та правила відповідальної поведінки. Усі учні відвідають ЛКП «Лев», ознайомляться з роботою нашої команди, дізнаються про життя тварин у місті, про те, як вони стають безпритульними та як ми усі можемо цьому запобігти. Наразі це пілотний проект, надалі передбачено запровадити його як обов’язковий для усіх шкіл Львова», - розповідає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

З її слів, реалізація проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин» стала можливою завдяки взаємодії управління освіти Львівської міської ради, Навчально-методичного центру освіти м. Львова, ГО «Академія Гуманної освіти», ТзОВ «Кормотех», департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та ЛКП «Лев».

«Унікальну методику для освітньо-пізнавального проекту розробили львівські методисти. До цього, ще весною, ми обговорювали цю ідею з міжнародною організацією «Nature Watch» та засновником ГО «Академія Гуманної освіти» Олександром Богачиком. Отримали від експертів поради і рекомендації на основі безцінного європейського досвіду», - додає Оксана Кошак.

Завдяки фінансовому сприянню компанії «Кормотех», уже надруковано методичні посібники для вчителів і робочі зошити для учнів. Навчальний дводенний тренінг для вчителів біології, які викладають курс зоології, що відбувався 4-5 листопада, підтвердив, що курс є надзвичайно цікавим і, на думку, педагогів не залишить байдужим жодне дитяче серце. У межах проекту передбачено проведення чотирьох занять для школярів у листопаді-грудні та виїзд учнів кожної школи в ЛКП «Лев», проведення навчальних тренінгів, «круглих столів» та прес-конференції.

У разі успішної реалізації пілотного проекту – планується його поширення в усіх школах Львова у травні-червні на уроках узагальнення матеріалу курсу «Біологія» у 7 класах та під час шкільної практики.

Довідка

Львівське комунальне підприємство «Лев» – це сучасна клініка і центр допомоги безпритульним тваринам, яке займається також  і вихованням гуманного ставлення до безпритульних тварин.

Компанія KORMOTECH – лідер українського ринку готових кормів для тварин, яка пропагує гармонійне співіснування людини та тварини в суспільстві та інвестує у розвиток кінології, фелінології, ветеринарії, піклується про навколишнє середовище, підтримує місцеві громади.

Академія гуманної освіти – громадська організація, основною метою якої є гуманізація навчального і виховного процесу у школі, формування у молодої людини таких фундаментальних людських якостей як відповідальність, співчуття та доброта через гуманне відношення та добробут тварин та  формування поваги до життя живих істот, навколишнього середовища.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: