У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:43, 9 листопада, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові починається міжнародна конференція, присвячена українській мові у світі

У Львові починається міжнародна конференція, присвячена українській мові у світі thumbnail

З 9 до 11 листопада у Львові проходитиме міжнародна науково-практична конференція на тему «Українська мова у світі». В ній візьмуть учать понад 100 екпертів експерти із 13 країн світу.

Основні доповідачі –  викладач української мови Колумбійського університету Юрій Шевчук, мовний експерт Римського університету «Ла Сап’єнца» Олена Пономарева, викладач Школи слов’янських та східноєвропейських студій Університетського коледжу Лондона Марта Єнкало та багато інших. Організатор конференції – Міжнародний інститут освіти,культури та зв’язків із діаспорою.

«Ми підняли ті питання, які ніхто до нас не піднімав на такому рівні, – зазначила директор інститту Ірина Ключковська. – Зокрема після попередніх таких заходів питання вивчення то популяризації української мови вперше обговорювали на профільному парламентському комітеті. Також фахівці Міністерства освіти розробили план підтримки українських шкіл за кордоном».

Зараз серйозною проблемо є те, що для української діаспори наша мова вже є іноземною,- додала Ірина Клочковська

Зазначимо, що це вже четверта мовна конференція, що організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: