У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:22, 11 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мер Львова про трамвай на Сихів

Мер Львова про трамвай на Сихів thumbnail

Вчора відбувся тестовий проїзд трамваю по новій трамвайній колії на Сихів. Офіційне відкриття нової трамвайної лінії – 17 листопада. На маршруті курсуватиме 13 трамваїв. Інтервал руху складатиме 5-6 хв. Також зараз розглядається можливість, аби трамвай на Сихів курсував і в нічний час.

«Ми завершуємо підготовку до запуску трамвайного сполучення між Сиховом і центром міста. Вчора пройшли випробування - трамвайні вагони вперше проїхали цим шляхом. Офіційно стартуємо 17 листопада. Трамвай наразі ходитиме від площі Соборної до кінотеатру Довженка. Курсуватиме 13 вагонів, 7 з них – придбані в цьому році у компанії «Електрон». Інтервал руху складатиме 5-6 хв. Планується, що на цьому маршруті трамваї працюватимуть до опівночі, але ми також розглядаємо можливість цілодобового курсування трамваїв на цьому маршруті», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: