У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:38, 11 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Затвердили новий порядок розміщення вивісок у Львові

Затвердили новий порядок розміщення вивісок у Львові thumbnail

Сьогодні виконавчий комітет затвердив «Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові». Порядком визначено загальні вимоги до вивісок: розміри, матеріали, колір, стилістика, техніка безпеки, освітлення тощо та правові основи їх встановлення.

Як зазначено в інформаційній довідці до проекту рішення, Порядок має встановити чіткий і прозорий механізм  розміщення вивісок на фасадах будівель та регламентує законність їх встановлення. Порядок поширюється на всіх суб’єктів, які розміщують вивіски.

Як пояснили в КП «Адміністративно-технічне управління», запровадження даного механізму надасть можливість впорядкувати розміщення малих архітектурних форм (вивісок) на будівлях, не допустить перенасичення фасадів будівель міста конструкціями, сприятиме збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом.

Нагадаємо, вивіска – це мала архітектурна форма, елемент декоративного оздоблення фасаду будинку, будівлі або споруди, яка містить інформацію про зареєстроване найменування особи (включаючи герби, емблеми, знаки для товарів та послуг, які належать цій особі, комерційне (фірмове) найменування, якщо таке є; час роботи).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: