У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:39, 11 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львівський онкологічний центр закуплять обладання на суму понад 1 млн доларів

У Львівський онкологічний центр закуплять обладання на суму понад 1 млн доларів thumbnail

У п'ятницю, 11 листопада, на Львівщині уклали першу угоду про постачання медичного обладнання у рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області".  Угоду на постачання МРТ-апарату підписали т.в.о директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак та директор офіційного представника GE Healtcare в Україні компанії "Діатех Україна" Володимир Гезей.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я ЛОДА.

За словами т.в.о директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА, постачання обладнання у Львівський регіональний онкологічний центр відбудеться у березні 2017 року. Загальна ціна договору 1 320 500 доларів США.

"Ми закупили нове сучасне обладнання, яке дозволить не тільки діагностувати патологію молочної залози та шийки матки, а й інші патології. В області вже провели закупівлі та укладають угоди на постачання обладнання, - зазначила Ірина Микичак. - На сьогодні це досить актуальний проект у нашій медицині, адже завдяки ньому лікарі зможуть виявляти хворобу на ранній стадії".

Зазначимо, Львівщина перша серед 8 областей, в яких реалізується проект Світового Банку.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: