У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:25, 17 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Запроваджують електронні квитки

Запроваджують електронні квитки thumbnail

17 листопада Львівавтодор підписав угоду із ЄБРР щодо кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті.

Відповідно до договору Львів отримає близько 10 мільйонів євро на впровадження електронних квитків у загальному транспорті. Кредит надали всього на 13 років, тому міській раді потрібно економити, щоб мати змогу вчасно розрахуватись з боргами. Також Європа буде контролювати, чи саме на квитки ідуть кошти. Якщо ж це не відбудеться, Львів чекає великий штраф.

Тепер, коли угода вже підписана та кошти вже «в кишені», Львів та Європа шукають відповідну компанію, яка буде спеціалістом в даній галузі та зможе якісно зробити цю роботу.

Жителі та туристи міста дуже раді такій новині, адже тепер легше буде пересуватись та не потрібно буде передавати за проїзд через багатьох людей. Також, можливо, перестане відбуватись хаос в кожній наповненій маршрутці. Проте все одно залишається дуже багато студентів та туристів, які займають місця в транспорті. Також потрібен буде час, для того, щоб люди звикли до правильного користування. Перший час потрібно буде покласти людину, яка буде допомагати тим, хто не розібрався.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: