У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:52, 21 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів-Москва під прикриттям

Львів-Москва під прикриттям thumbnail

У Львові познімали всі таблички, які вказують, що потяг їде до Москви. Пасажирам на касі повідомляють про те, де буде знаходитись потяг і що він без таблички. Це насмішило багатьох пасажирів та обурило. Чому приховувати? Що особливого в подорожі людей до великої столиці?

В соціальних мережах пасажири сміються з тих, кому дійсно заважає табличка. Ті, хто мають родичів в Москві або їздять по роботі чи до друзів продовжуватимуть робити це. Чому для когось це дивно? Працівники залізниці пояснюють це тим, що в теперішній ситуації патріоти не хочуть бачити цього напису. Проте хто їм про це сказав та як вирішили таке зробити невідомо.

«Це смішно. Всі дорослі люди розуміють, що нічого в цьому дивного немає. Люди як їхали, так і будуть їхати. Навіщо приховувати це та робити собі лише поганий авторитет. Це створює значні незручності для пасажирів, адже вони помиляються та запізнюються на потяг через те, що довго шукають його. Якби ж була чітка назва та чітка робота залізниці по часу, то було б набагато краще. А так всі вимушені терпіти незручності. До всього ще й в мережах глузують. Неприємна ситуація», - ділиться постійний пасажир потягу Львів-Москва.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: