У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:22, 22 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Практичні рекомендації: як пройти співбесіду і отримати професію QA тестер

Практичні рекомендації: як пройти співбесіду і отримати професію QA тестер thumbnail

Якщо ви отримали свої перші знання і освоїли практичні навики професії в сфері ІТ – QA тестера-початківця в спеціалізованій школі тестування ПЗ, то підготуватися до співбесіди з майбутнім роботодавцем буде набагато легше. Серйозні компанії, які пропонують послуги з навчання людей різних вікових категорій і професій новій спеціальності, як правило, організовують пробні співбесіди випускників курсів з технічним спеціалістом. Так, школа тестування ПЗ міста Львів забезпечує допомогу HR-спеціалістів у створенні резюме. Крім того, досвідчені викладачі та фахівці, що працюють у цій компанії, допомагають у пошуку гарячих вакансій та подальшому працевлаштуванні QA інженерів. Хоча загалом, незалежно від того, чи відвідували ви спеціальні курси, чи освоювали професію самотужки, процес проходження співбесіди ділиться на кілька етапів:

  1. Підготовка – навчання та практичне застосування знань.

  2. Співбесіда з HR-спеціалістом.

  3. Співбесіда з технічними фахівцями.

  4. Спілкування з замовником.

  5. Очікування результату.

Як інформують у школі тестування ПЗ, підготовка до співбесіди в конкретній компанії включає також необхідність вивчення інструментів, зазначених у вимогах вакансії. Чудово, якщо вони вам знайомі і ви знаєте, як з ними працювати, якщо ні – дізнавайтеся шляхом моніторингу Інтернету. До речі, школа QA тестерів надає менторську підтримку протягом усього процесу навчання. Тому буде дуже вдалим рішення почати передивлятися вакансії тестувальників різноманітних компаній ще в процесі проходження курсів. У вас виникатимуть все нові й нові запитання, на які ви зможете в короткий термін отримати чіткі, обґрунтовані та зрозумілі відповіді кваліфікованих викладачів.

Покладайтеся на школу тестування ПЗ, але й самі працюйте над здобуттям такої бажаної роботи

Гарним тоном буде не лише власний охайний вигляд, а й володіння хоча б якоюсь інформацією про компанію, в якій бажаєте працювати. Потенційний роботодавець може запитати (і швидше за все запитає), що вам відомо про дану фірму. Будьте пунктуальними, але не приходьте завчасно. Гарним тоном вважається прибуття на зустріч за 5 хв. до її початку. У школі тестування ПЗ повідомляють, що співбесіда з HR-спеціалістом, як правило, включає перевірку рівня володіння або знання вами англійської мови. Тому не лякайтеся, якщо спеціаліст раптово почне розмовляти англійською. Зосередьтесь на відповіді, а якщо потенційний роботодавець говорить надто швидко, просто попросіть уповільнити темп.

У школі тестування ПЗ вас навчать ставити цілі, адже процес співбесіди також включає такий пункт, як «знайомство з вами». Ви повинні вміло озвучувати свої прагнення і плани і дати змістовну відповідь на питання: «Чому бажаєте працювати в ІТ сфері». При цьому пам’ятайте – про гроші роботодавець хоче чути в останню чергу. Скажіть, що хочете змінити своє життя, навчитися чомусь новому. В першу чергу приємно мати справу з людиною, яка хоче розвиватися, стати досвідченим спеціалістом у своїй сфері, а вже тоді отримувати хороші гонорари.

Питання щодо вашого досвіду не повинні викликати панічний страх. Викладачі школи QA тестерів навчать вас застосовувати свої знання на практиці. Домашні завдання ви будете виконувати під контролем фахівців, які при потребі вкажуть на помилки та допоможуть у їх вирішенні. Тому ви зможете з гордістю відповісти потенційному роботодавцю, що працювали з тим чи іншим інструментом.

Після закінчення навчання у школі QA тестерів ви отримаєте чіткі відповіді на такі технічні питання, як: «Що таке тест-кейси, тест-плани, чек-листи та ін.». Якщо майбутній роботодавець бажає, щоб ви розв’язали логічну задачку, не панікуйте не знаючи відповіді. Насправді, не важливо отримає спеціаліст відповідь чи ні, важливо те, як ви будете мислити при її вирішенні. Думайте вголос, малюйте на папірці, занотовуйте схеми відповіді. Хай потенційний роботодавець побачить вашу роботу і що ви не опускаєте руки навіть тоді, коли не знаєте точного варіанту вирішення проблеми. Фахівці школи QA тестерів не лише навчають новій професії, а й допомагають розкрити і ефективно використовувати весь закладений в людині потенціал і навички.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: