У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:31, 24 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів чекає допомоги для сміттєпереробного заводу

Львів чекає допомоги для сміттєпереробного заводу thumbnail

Львів очікує допомоги від Європи. Їм обіцяли 75 мільйонів євро. На ці гроші планують купити землю та побудуватись сміттєпереробний завод. Проте грошей поки немає. Багато хто каже, що їх і не буде. Проте влада Львова продовжує чекати та вже навіть зробили перший крок: купили ділянку. Але якщо ще певний час не буде надано коштів – ділянка піде за іншим призначенням.

Влада повідомляє, що все одно ніякий завод не переробить 100% сміття. Про це люди нехай навіть не сподіваються. Так, місто дуже завалене сміттям та за містом багато звалищ, які не прибираються. Тому дуже потрібна така станція, яка буде переробляти сміття в щось корисне. Хоча б його більшу частину.

Жителі відносяться до такого по-різному. Дехто глузує та каже, що ми Європі не потрібні та гроші нам ніхто не дасть. А решта також чекають, не можуть дочекатись того заводу, бо дуже набридло вже сміття, яке повсюди. Проте жителі міста вважають, що цей завод не надто змінить ситуацію в місті. Завод буде переробляти скоріш те сміття, яке знаходиться на звалищах, а дрібні смітники в місті буде турботою прибиральників, як і завжди. Тому надії на покращення немає. Але хоч природу збережуть від звалищ.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: