У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:29, 29 листопадаа, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Квартири в новобудовах Львова

Квартири в новобудовах Львова thumbnail

Життя плине, покоління за поколіннями народжуються діти, ростуть, створюють свої сім’ї, відділяються від родин. І в цей момент постає питання житла. Кожна сім’я повинна жити окремо. Якими б хорошими не були батьки, побудова своєї сім’ї повинна відбуватись без їх допомоги. Проте орендувати квартиру сьогодні дорого, потрібно дуже добре заробляти, щоб мати можливість значну суму віддати за квартиру, і щось залишити на харчування та інші витрати. А заробити на власну квартиру дуже складно і довго з українськими зарплатами. Отримати ж від старших родичів щастить далеко не всім.

Є один варіант, який зможе собі дозволити майже кожен – новобудови. Вигідність в тому, що можна поки ти ще живеш з батьками, збирати гроші, або взяти в кредит. Ти платиш значно меншу суму, а отримуєш натомість гарну квартиру в новому гарному будинку, з новими комунікаціями, робиш ремонт так, як тобі хочеться, а не переробляєш після когось. Дуже вигідно купувати квартири в новобудовах, коли ще навіть не почалось будівництво. Ти платиш наперед, проте ціна значно менша.

В Україні зараз значно зросла популярність новобудов. Люди розуміють, що нові технології та дизайн дуже відрізняються від старих. Всім хочеться чогось комфортнішого. Не винятком є і Львів. Тут стрімко розвивається будівництво. Одною з найперспективніших компаній є Парус Парк. Це дуже престижна фірма, яка зводить будинки нереальної краси та надійності. На їхньому сайті http://paruspark.lviv.ua/ можна переглянути, як буде виглядати комплекс в майбутньому. Також ви можете слідкувати за будівництвом, не встаючи з дивану, адже працівники ведуть фото звіт на сайті. Квартири в новобудовах Львів пропонує всюди, проте знайти такий комфорт та гарантії завершення будівництва можна знайти лише тут.

З кожним днем новобудови набирають обертів. Це стало дуже хорошим капіталовкладенням. Також такі квартири є дуже зручними в ремонті. Ще одним значним плюсом є те, що будинки будуть по новим сейсмостійким технологіям. Великою радістю є також те, що в таких будинках добре об лаштовані спортивні та дитячі майданчики, парковки, відео нагляд, охорона, заклади харчування, магазини.

Плюсів дуже багато, проте обирати вам. Переглянувши, всі можливі варіанти – ви зрозумієте, що кращої квартири, ніж в новобудові, ви не знайдете. Це хороша перспектива для вашої майбутньої сім’ї.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: