У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:45, 1 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пенсіонери прибирають Львів

Пенсіонери прибирають Львів thumbnail

У Львові задіяні 2 тис. 390 людей до прибирання міста. З них 67% – пенсійного віку. Про це сьогодні, 1 грудня, під час сесії Львівської міськради повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак. Також вияснили, що з 124 одиниць техніки, яка задіяна до прибирання міста, лише 49 мають до десяти років. Також досі працює машина 1969 року випуску.

Чому в місті працюють люди та техніка, які вже давно повинні відпочивати? В Україні всюди молоді люди не хочуть йти прибирати вулиці. Для багатьох це принизлива невдячна робота. Проте в Європі та Америці підлітки та ті, хто мають судимості йдуть на такі роботи. Тому і збалансовується цей показник. У нас же чомусь таких немає.

Та сама історія з технікою. Чому виділили гроші на нову техніку для прибирання, а її немає? Хтось закупив техніку на них, проте собі на дачу. Тому місто залишаються прибирати пенсіонери. Техніка, яка є, ламається з кожним разом все серйозніше. Вона вже ледве їде та працює на останніх подихах. Якщо одного дня все зламається від старості так, що починити буде неможливо, місто залишиться без нічого. Тому закликаємо владу закупити щось, для того щоб робити наше місто чистим та охайним.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: