У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:04, 5 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вигідний варіант купівлі авто

Вигідний варіант купівлі авто thumbnail

Так важко людям назбирати певну суму грошей та купити собі дорогу річ. Таким бажаним може бути будинок або авто. Шкода, що теперішні зарплати не дозволяють нам відкладати на збирати кошти, ледве вдається проживати на них. Проте для багатьох людей та сімей машина це необхідність. Зараз купувати машини в Україні досить дорого. Проте у нас є альтернатива.

Зараз більша половина українців їздять на авто з Європи. Це вигідно та практично. Процес не складний. Вам потрібно знайти людину за кордоном, яка допоможуть вам в цьому. Наприклад, ви знаходите литовця, який займається такою справою. Ви домовляєтесь з ним, що він купує машину, яку ви йому скажете, або яку ви оберете разом з ним, але на своє ім’я. Далі ви йдете в нотаріус та він оформляє вам доручення. Ви користуєтесь цим авто рік на території України. Коли цей термін стікає, вам потрібно повернутись до країни, в якій ви купували та оновити доручення, або змінити авто.

Така процедура коштує додаткових коштів, проте навіть якщо додати їх до вартості автомобіля, вийде сума, яка в 2, а іноді і в 3 рази менша за вартість такого ж авто в Україні. Тому всі і користуються зараз такою можливістю. Також великим плюсом європейських машин є відносно хороший стан. Тут люди не купують машини на все життя та не добивають їх поганими дорогами та нехорошим ремонтом. Ви можете бути впевнені, що європейці люблять свої машини та доглядають їх, а продають в хорошому стані просто тому, що потрібно купувати щось нове. Для українців це чудовий варіант.

Купити таке авто ви можете в будь-якій європейській країні. Проте буде різниця в ціні, а також вам вигідніше купити якомога ближче до України, щоб не витрачати кошти на бензин. Тому дуже популярні машини з Литви за дорученням. Це хороший варіант купівлі машини за невисоку ціну.

Це дуже вигідно молодим людям та сім’ям, які не мають можливості зібрати велику суму коштів та вкласти в дороге авто, яке й до всього в нашій країні буде часто ламатись. А там можна придбати якісний автомобіль високого класу за ціною нашого побитого життям сміття. Тому багато людей обирають такий спосіб та їздять в комфорті та зручності за невеликі гроші. А всі, хто вважають це неправильним та чекають, коли ж вийде закон про заборону таких доручень, ходять пішки та мерзнуть. Тому обирати вам комфорт або принципи. Подумайте та зробіть правильне рішення, яке зробить ваше життя легшим.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: