У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:20, 12 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині майже перейшли епідемпоріг

На Львівщині майже перейшли епідемпоріг thumbnail

У Львові кільки хворих перевищує в 1,3 рази епідемпоріг. Коли ця цифра досягне 1,5 – можна називати цю ситуацію епідемією. А зараз ще не цей стан, проте жителів міста вже попереджають, що краще бути вдома та загартовуватись. Потрібно берегти зараз особливо здоров'я, адже погода змінюється, і в такі перепади найлегше захворіти. В школах Львова продовжується карантин, а для дорослих вживають заходи для загартовування, та намагаються менше знаходитись в людних місцях. Також лікарі рекомендують не відвідувати масові заходи, бо там найбільша ймовірність підхопити вірус.

Лікарні зараз переповнені, черги величезні. Всі хочуть знати, як лікуватись та вберегти себе від хвороб. Деякі вже встигли перехворіти проте знову повертаються, деякі заробили кращий імунітет, та тримаються. Найбільш вразливі до застуд діти, тому варто зараз обмежити їхнє перебування надворі та в людних місцях. Також нехай п’ють багато чаю з лимоном та добре вдягаються. Можливо, скоро буде похолодання, як передають синоптики. Тоді стане легше, можна буде просто вдягнутись тепліше і не буде проблем. А зараз варто з обережністю виходити на вулицю, щоб не лікуватись.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: