У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:54, 15 Грудня, 2016

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зранку у Львові обвалився бетон

Зранку у Львові обвалився бетон thumbnail

В готелі перед входом було бетонне перекриття. Під ним часто ховались місцеві жителі від опадів, поки чекали транспорт. Проте сьогодні зранку це перекриття обвалилось. За попередніми даними постраждалих немає. Людей тоді поруч не було. Причиною обвалу став вік будівлі. Вона побудована ще дуже давно. Тому і не втрималось перекриття.

«Я стояв всередині готелю, але був біля дверей, спостерігав за життям на вулиці. Проте цього я точно не очікував. Прямо перед моїми очима впала бетонна гриба. Дуже пощастило, що нікого не було, бо зазвичай під нею ховаються ті, хто чекають автобус. А він якраз лише поїхав з усіма людьми, які були на зупинці. Тоді і впав бетон. Щасливі люди, встигли за хвилину до смерті поїхати.

Ця будівля дуже стара, тому з нею один за одним почали обвалюватись уламки. Тому думаю скоро готель закриють на ремонт, бо будівлю треба реконструювати. Інакше можуть бути погані наслідки. А поки, на щастя, ніхто не постраждав, викликали бригаду, яка забирала весь бетон та працівники готелю чистили територію від сміття. Після цієї новини, думаю, ніхто не буде тут стояти. І взагалі потрібно бути обережними», - розповідає працівник готелю.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: